Zbiorniki na pellety - silosy tekstylne ABS          
Tekstylne zbiorniki na pellety firmy "A.B.S. silos"  przeznaczone są do użytku wewnętrznego. Przystosowane do współpracy z podajnikiem ślimakowym lub  podajnikiem pneumatycznym. 
Zbiornik może być zamontowany w sąsiednim pomieszczeniu kotłowni podając pellety do kotła za pomocą odpowiedniego podajnika.
Silosy A.B.S. budowane są w bardzo wielu wymiarach/pojemnościach. Zmienne są wymiary wszystkich boków, zarówno podstawy jak i wysokości. Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Zbioniki wnoszone są do pomieszczenia, w którym mają być zamontowane w częściach gdzie są następnie składane i przyłączane do instalacji.

Każdy silos może być napełniany pneumatycznie  jak i zasypywany ręcznie przez specjalnie wszywany zamek. 


Pelet z silosa może być odbierany podajnikiem ślimakowym, pneumatycznie jedną 
sondą ssącą lub pneumatycznie z krótkiego podajnika ślimakowego zbiornika. Materiał tekstylnyo odpowiednio dobranej wytrzymałości, wzbogacony siatką metalową zapewnia bezpieczeństwo i wysoką trwałość.

Skontaktuj się z nami w celu doboru odpowiedniego zbiornika.
Zobacz film obrazujący silosy firmy "A.B.S. silos".  

Na terenie wojew. opolskiego napełnianiem silosów peletem za pomocą specjalnej cysterny  zajmuje się firma Propellet z Opola. Na zdjęciu widoczne przykładowe ładowanie peletu.
Przejdź na stronę internetową  firmy Propelet.pl  


Film w języku angielskim:

Film w języku niemieckim: