Wybierz:


 
Chcę kupić kocioł bez montażu.
Mam swojego hydraulika.
  
=
Przyjedź zobacz i kup u nas kocioł na pellety. Doradzimy Ci jak go zamontować i używać. Twój instalator-hydraulik go podłączy a my  wykonamy jedynie okablowanie i autoryzowany rozruch aby zachować gwarancję na urządzenie. Jest to tzw "starter". Pomożemy w wyborze odpowiedniego schematu instalacji. Chętnie porozumiemy się z Twoim instalatorem-hydraulikiem aby kocioł był podłączony fachowo i bezpiecznie.

 
Chcę kupić kocioł z montażem,
kompleksową usługę.
 
=
Przyjedź zobaczyć jak wykonujemy kotłownie. Pomożemy Ci w wyborze kotła na pellety. Zaproponujemy optymalny sposób regulacji. Uzupełnimy Twoją kotłownię o brakujące elementy. Wykonamy kompleksowy montaż.

 
Mam już kocioł.
Chcę autoryzowane uruchomienie.
 
=
Potrzebujesz autoryzowane uruchomienie gwarancyjne? Zadzwoń lub napisz, podaj adres i model kotła. Wykonamy pierwszy rozruch kotła. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm: Biawar, Ecovarm, Kostrzewa, Greń, Windhager, Red i MCZ. W razie potrzeby wykonamy też okablowanie kotła, dostarczymy komplet czujników. Zaopiekujemy się Twoim urządzeniem - zapewnimy coroczny serwis. Skontaktuj się z nami.

 
Mam już kocioł ponad rok.
Chcę przegląd, konserwację, serwis.
 
=

Umów się na serwis.
   

 
Nie wiem jeszcze czego chcę.
Chciałbym rozeznać się w temacie ogrzewania na pellety.
 
=
Przyjedź do naszego salonu w Opolu. Zobacz piece i kotły na żywo. Pokażemy Ci  nowoczesne kotły samoczyszczące jak też proste, tanie kotły na pellety. Powiemy gdzie kupić pellet i jak skorzystać z dofinansowania. Przygotuj kilka podstawowych danych o swojej kotłowni a my bezpłatnie wycenimy Tobie różne warianty rozwiązań.