Montaż kotłowni:

Oferujemy kompleksowy montaż kotłowni
- montaż kotła,
- montaż wkładu kominowego
- wykonanie przyłącza hydraulicznego z automatyką kotłowni (pompy, mieszacze, siłowniki itp)
- montaż zbiorników ciepłej wody użytkowej lub pompy ciepła do ogrzewania c.w.u.
- montaż stacji uzdatniania wody
- przeróbki adaptacyjne

Jeśli chcesz kupić kocioł, bez montażu kliknij tutaj.


Porównanie naszych usług na tle tanich ofert konkurencyjnych:

Tanie firmy konkurencyjne
Stosowanie materiałów wysokiej jakości a nie mało trwałych materiałów marketowych lub niewiadomego pochodzenia materiałów z internetu.
Stosowanie materiałów, które zostały po innej robocie... "żeby zużyć to co jest". Bazowanie na odpadach, resztkach, łączenie różnych technologii, aby tylko jakoś wszystko połączyć.
Przedstawienie sposobu regulacji temperatury i odpowiedni dobór automatyki już na etapie kosztorysu (reg. pokojowa, pogodowa czy termostatyczna)
Brak informacji o sposobie regulacji. Ignorowanie pojęcia "gospodarki ciepłem" - jak będzie za ciepło to otworzy się okna... a zużycie peletu?...nieważne.
Estetyczne układanie instalacji, w izolującej otulinie, przejrzyście, z zachowaniem lini prostych, równoległego układania rur, kątów prostych itp.
Montaż łukami, trochę miedzi, trochę stali, trochę "plastiku", krzywo, nieestetycznie, bez uchwytów i izolacji.
Wykorzystanie markowych pomp, dobrych zaworów z dławikami, filtrów, separatorów powietrza, zaworów zwrotnych, zaworów odcinających i innych elementów zapewniających pewne działanie i łatwy serwis.
Eliminacja zaworów odcinających i filtrów, stosowanie pomp noname-ów, bez odpowietrzników tak aby zaimponjować ceną a jeśli coś nawali...to trudno - trzeba ciąć.
Dbanie o bezpieczeństwo ciśnieniowe, spalinowe i ogniowe. Ochrona powrotu. Montaż zgodnie z przepisami i wymaganiami kominiarza.
Ryzykownie niebezpieczne instalacje, montowane niezgodnie z przepisami, zasadami i normami.
Prace wykonywane przez kompetentny zespół ludzi: instalatorów, automatyków i serwisantów, z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą i doświadczeniem.
Odpowiednimi narządziami. Bez rociągania w czasie.
Jedno, dwuosobowe ekipy bez doświadczenia, bez fachowych narzędzi, bez uprawnień, bez wiedzy i pomysłu....byle taniej. Długo, na fuchę.
Z gwarancją, szybkim, wyszkolonym serwisem, komfortowym wsparciem telefonicznym, z pasją, z zaangażowaniem.
Bez gwarancji... a w razie problemów studiuj instrukcję, pytaj na forum lub szukaj pomocy u producenta.... jednym słowem radź sobie sam.
Z autoryzowanym uruchomieniem, z analizą spalin, ze szkoleniem użytkownika.
Bez ustawienia optymalnych parametrów - na parametrach fabrycznych, bez przemyślanej regulacji, z niską sprawnością, z dużym spalaniem.
Ze specjalistycznym serwisem,  z możliwością wybrania różnych pakietów serwisowych, 
Bez serwisu, bez pomocy.

Skąd o tym wiemy?...często poprawiamy źle zrobione instalacje oraz źle uruchomione kotły.
Serwisujemy setki kotłowni i widzieliśmy niejedno wykonanie.