Kontakt:                                                                    
         
Pelletmont 
45-124 Opole,
ul. Budowlanych 54
Dojazd:
Firma znajduje się 900m od obwodnicy północnej koło firmy DrewBet- kostka brukowa. Wjazd od ulicy Zakładowej.     Mapka.  Na miejsu można zobaczyć wiele różnych kotłów na pellety, pracującą kotłownię z kotłem samoczyszczącym oraz i działający piecyk peletowy.

Sklep:

tel. 77 546 1000
kom. 795 455 522
kom. 728 912 942

mail: 
ddd
Godziny otwarcia sklepu:                                                                                                                           

pon-piąt: 9:00-15:00 i soboty:  9:00-13:00
Istnieje możliwość spotkania w sklepie w innych godzinach - prosimy o zgłaszanie takich potrzeb drogą telefoniczną: tel.795 455 522

Spotkania u klienta:

Jesteśmy również dyspozycyjni w terenie. Przyjedziemy, doradzimy. Dzięki wizycie stworzymy precyzyjny kosztorys. Spotkania w terenie: tel 77 5461000

Przyjedziesz do nas? Przygotuj kilka danych.

 
Wydrukuj i wypełnij  formularz z podstawowymi danymi niezbędnymi do doboru kotła. Dzięki tym danym, już przy pierwszym spotkaniu będziemy mogli precyzyjnie dobrać kocioł c.o. Pobierz formularz.
 
Serwis:

Centrala serwisowa tel. 660721212   mail:
   . 


Dlaczego my?
   
 

 Jesteśmy pierwszą firmą na terenie województwa opolskiego, która obrała specjalizację ogrzewania peletami. Jako pierwsi zaczęliśmy sprzedawać i montować kotły c.o. na pelety na masową skalę. Dzięki stworzeniu profesjonalnego serwisu zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy przekonali się, że dbamy o ciepło w ich domach.
Naszą wiedzę systematycznie pogłębiamy poprzez szkolenia u producentów krajowych jak i zagranicznych (włoskich, austriackich, niemieckich) aby sprawnie i skutecznie montować kotłownie w domach naszych klientów.
W profesjonalnym salonie sprzedaży nasi klienci mogą zobaczyć urządzenia przed podjęciem decyzji o zakupie. Rozumiemy, że serwis posprzedażny to podstawa zadowolenia każdego klienta dlatego poprzez profesjonalną infolinię zapewniamy wsparcie telefoniczne. Dbamy o magazyn podstawowych części zamiennych. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie kotłowni na pellety.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć obrazujących niektóre nasze realizacje.
Teren naszego działania:

Zależy nam na dobrym kontakcie z klientami, stawiamy duży nacisk na szybki i niedrogi serwis. Z tych powodów ograniczamy nasz teren działania do odległości, którą można pokonać samochodem w ciągu max.1,5 godziny. Jest to zasięg do max.100km od Opola. Mała odległość to niższe koszty dojazdu oraz szybki czas reakcji.