Cennik  dostępny pod numerem tel.775461000 lub kom.728912942                                  pomoc w doborze kotła!

Zdjęcie Krótki opis Moc znamionowa

Kocioł EcoFire na pelety, z funkcją automatycznego zapłonu, oczyszczaniem kotła i palnika a nawet wybieraniem popiołu. Kocioł współpracuje  ze zbiornikami o różnej pojemności i kształtach.
Kocioł z unikatowym systemem kontroli płomienia Flame Control automatycznie adaptującym się do jakości pelletu. Znany z bardzo ekonomicznego spalania i wygody.

14kW
20kW
24kW
29kW

40kW
60kW


Kocioł Windhager BioWin2 na pellety - urządzenie na najwyższym poziomie jakościowym, zapewniające pełny komfort spalania peletu. Obsługa związana z uzupełnianiem paliwa i czyszczeniem popiołu możliwa nawet raz w roku. Możliwy pneumatyczny transport peletu pomiędzy pomieszczeniami. Automatyczne dopasowanie mocy.
 Dla osób oczekujących najwyższego komfortu i perfekcji.
Produkt z najwyższej półki.
Teraz również w wersji z ekranem dotykowym.

 więcej      
10kW
15kW
21kW
26kW

35kW
45kW
60kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux200.  Solidny kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika. Z wbudowaną pompą c.w.u i dotykowym ekranem.

20kW

Kocioł Redna pelety o bardzo małych gabarytach. Pasuje do kotłowni, w których nie ma dużo miejsca. Jest kompaktowym urządzeniem z wbudowanym zbiornikiem na paliwo. Znany jest jako najmniejszy kocioł na rynku. Zawiera w sobie elementy kotłowi (pompa, grupa bezpieczeństwa itp). Bardzo kompaktowy.
Idealny do ogrzewania grzejników  i ciepłej wody użytkowej.
Teraz z powiększonym zbiornikiem na pelety.

14kW
18kW
24kW
35kW
45kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux Compact.  Solidny, mały kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika. Idealny do małych, nowych domków jednorodzinnych.

12kW

Kaskada kotłów na pellety. Idealny sposób na ogrzewanie dużych obiektów. Główne zalety to gwarancja ciągłości ciepła, idealne dopasowanie mocy dzięki płynnej modulacji mocy każdego z kotłów, równomierne obciążanie kotłów itp 10kW-240kW


otły - Kostrzewa, Ecovarm, Windhager,  Greń, Hef
Informujemy, że nasze strony wykorzystują ciasteczka (tzw. cookies). Używamy informacji zapisanych przy użyciu ciasteczek w celu zapewnienia optymalnego działania, dostosowania do preferencji użytkowników, obliczania statystyk i emisji reklam. Mogą one być również stosowane przez powiązanych z nami reklamodawców i inne firmy. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących ciasteczek oznacza, że będą one zapisane na komputerze użytkownika.