Cennik  dostępny pod numerem tel.775461000 lub kom.728912942                                  pomoc w doborze kotła!

Zdjęcie Krótki opis Moc znamionowa

Kocioł EcoFire na pelety, bogaty w wiele funkcjonalności i zabezpieczeń, z  automatycznem zapłonem, czyszczeniem wymiennika kotła i palnika a nawet wybieraniem popiołu. Kocioł współpracuje  ze zbiornikami o różnej pojemności i kształtach. Wyposażony w unikatowy system kontroli płomienia Flame Control automatycznie adaptujący się do jakości pelletu. Znany z bardzo ekonomicznego spalania i wygody.  O optymalnych proporcjach pomiędzy ceną i jakością.

14kW
20kW
24kW
29kW

48kW
60kW


Kocioł Windhager BioWin2 na pellety - urządzenie na najwyższym poziomie jakościowym, zapewniające pełny komfort spalania peletu. Obsługa związana z uzupełnianiem paliwa i czyszczeniem popiołu możliwa nawet raz w roku. Możliwy pneumatyczny transport peletu pomiędzy pomieszczeniami. Automatyczne dopasowanie mocy.
 Dla osób oczekujących najwyższego komfortu i perfekcji.
Produkt z najwyższej półki.
Teraz również w wersji z ekranem dotykowym i dostępem przez internet.

 więcej      
10kW
15kW
21kW
26kW

35kW
45kW
60kW

Kocioł Red na pelety o bardzo małych gabarytach. Pasuje do kotłowni, w których nie ma dużo miejsca. Jest kompaktowym urządzeniem z wbudowanym zbiornikiem na paliwo. Znany jest jako najmniejszy kocioł na rynku. Zawiera w sobie elementy kotłowi (pompa, grupa bezpieczeństwa itp). Bardzo kompaktowy.
Idealny do ogrzewania grzejników  i ciepłej wody użytkowej.

14kW
18kW
24kW
35kW
45kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux.  Solidny kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika, o dużej pojemności wodnej. Z dotykowym ekranem i możliwością monitorowania przez internet.

12kW
20kW
32kW


Kocioł na pelety MCZ w formie bardzo eleganckiego piecyka z płaszczem wodnym. Idelany do salonów w domach gdzie nie ma miejsca na wydzieloną kotłownię. Kocioł a automatycznym zapłonem, z widokiem na ogień.
Wbudowany zabiornik na pellet, wbudowana pompa i naczynie przeponowe czynią go dobrze wyposażonym urządzeniem grzewczym - idealnym do ogrzewania grzejników.
10kW
15kW
21kW

Kaskada kotłów na pellety. Idealny sposób na ogrzewanie dużych obiektów. Główne zalety to gwarancja ciągłości ciepła, idealne dopasowanie mocy dzięki płynnej modulacji mocy każdego z kotłów, równomierne obciążanie kotłów itp 10kW-240kW


otły - Kostrzewa, Ecovarm, Windhager,  Greń, Hef
Informujemy, że nasze strony wykorzystują ciasteczka (tzw. cookies). Używamy informacji zapisanych przy użyciu ciasteczek w celu zapewnienia optymalnego działania, dostosowania do preferencji użytkowników, obliczania statystyk i emisji reklam. Mogą one być również stosowane przez powiązanych z nami reklamodawców i inne firmy. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących ciasteczek oznacza, że będą one zapisane na komputerze użytkownika.