Cennik  dostępny pod numerem tel.775461000 lub kom.728912942                                  pomoc w doborze kotła!

Zdjęcie Krótki opis Moc znamionowa

Kocioł EcoFire na pelety, z funkcją automatycznego zapłonu, oczyszczaniem kotła i palnika a nawet wybieraniem popiołu. Kocioł współpracuje  ze zbiornikami o różnej pojemności i kształtach.
Kocioł z unikatowym systemem kontroli płomienia Flame Control automatycznie adaptującym się do jakości pelletu. Znany z bardzo ekonomicznego spalania i wygody.

14kW
20kW
24kW
29kW

40kW
60kW


Kocioł Windhager BioWin2 Touch i BioWin XL na pellety - urządzenie na najwyższym poziomie jakościowym, zapewniające pełny komfort spalania peletu. Obsługa związana z uzupełnianiem paliwa i czyszczeniem popiołu możliwa nawet raz w roku. Możliwy pneumatyczny transport peletu pomiędzy pomieszczeniami. Automatyczne dopasowanie mocy.
 Dla osób oczekujących najwyższego komfortu i perfekcji.
Produkt z najwyższej półki.
Teraz  w wersji z ekranem dotykowym.

 więcej      
10kW
15kW
21kW
26kW

35kW
45kW
60kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux200.  Solidny kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika. Z wbudowaną pompą c.w.u i dotykowym ekranem.

20kW

Kocioł Redna pelety o bardzo małych gabarytach. Pasuje do kotłowni, w których nie ma dużo miejsca. Jest kompaktowym urządzeniem z wbudowanym zbiornikiem na paliwo. Znany jest jako najmniejszy kocioł na rynku. Zawiera w sobie elementy kotłowi (pompa, grupa bezpieczeństwa itp). Bardzo kompaktowy.
Idealny do ogrzewania grzejników  i ciepłej wody użytkowej.
Teraz z powiększonym zbiornikiem na pelety.

14kW
18kW
24kW
35kW
45kW

Kocioł na pelety Biawar Pellux Compact.  Solidny, mały kocioł z funkcją automatycznego czyszczenia kotła i palnika. Idealny do małych, nowych domków jednorodzinnych.

12kWKocioł EG Pellet Greń na pelety
. Wbudowana zapalarka, sonda Lambda, regulator pogodowy  oraz śluza. Kocioł może pobierać paliwa z wbudowanego zbiornika bądź, metodą pneumatyczną, z zewnętrznego silosa (opcja).
Dla osób szukających wygodnych, praktycznie bezobsługowych kotłów, z porcją paliwa nawet na cały sezon. Automatyczny zapłon oraz automatyczne czyszczenie wymiennika   więcej
10kW
15kW
25kW
40kW
60kW

 - ręczny            
- pneumatyczny

Kaskada kotłów na pellety. Idealny sposób na ogrzewanie dużych obiektów. Główne zalety to gwarancja ciągłości ciepła, idealne dopasowanie mocy dzięki płynnej modulacji mocy każdego z kotłów, równomierne obciążanie kotłów itp 10kW-240kW


otły - Kostrzewa, Ecovarm, Windhager,  Greń, Hef
Informujemy, że nasze strony wykorzystują ciasteczka (tzw. cookies). Używamy informacji zapisanych przy użyciu ciasteczek w celu zapewnienia optymalnego działania, dostosowania do preferencji użytkowników, obliczania statystyk i emisji reklam. Mogą one być również stosowane przez powiązanych z nami reklamodawców i inne firmy. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące ciasteczek. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących ciasteczek oznacza, że będą one zapisane na komputerze użytkownika.